«Spring carp 2016»


Турнір присвячений відкриттю сезону 2016р.
Турнір проводиться з метою популяризації рибальського спорту та підвищення спортивної майстерності спортсменів.

РЕГЛАМЕНТ ЗМАГАНЬ

Організатори:

~ Іллічівський Рибальський Клуб (ІРК)
~ Культурне Рибне Господарство (КРГ)

Місце та час проведення:

Водойма “Аква-сіті”,
у період з 14 по 17 квітня 2016р.

 

——————————————–

Для участі у турнірі необхідно сплатити вступний внесок до 01 квітня 2016р.
Прийом заявок на участь здійснюється організаторами турніру (у цій темі, у телефонному режимі).
Команда вважається зареєстрованою після сплати вступного внеску.
У разі відмови команди від участі у турнірі, з якихось причин сума внеску не повертається.
Переможця буде визначено за найбільшою кількістю ваги спійманої риби.

~ Запланована кількість команд: 10 команд.
~ Вступний внесок команд – 1000 грн.

РОЗПОДІЛ ПРИЗОВОГО ФОНДУ:
1 МІСЦЕ – кубки, медалі, річний абонемент «Аква-сіті»;
2 МІСЦЕ – кубки, медалі, грошовий приз – 2000 грн.;
3 МІСЦЕ – кубки, медалі, грошовий приз – 1000 грн.

 

1. ОРГАНІЗАЦІЯ.
1.1. Прибуття спортсменів та реєстрація команд на водоймі – 08:00 год. 14 квітня 2016р.
1.2. Жеребкування та збори капітанів команд – 08:30 год. 14 квітня 2016р.
1.3. Роз’їзд секторами – 09:00 год. 14 квітня 2016р.
1.4. Старт змагань: 11:00 год. 14 квітня 2016р.
1.5. Закінчення змагань: 17 квітня 2016р. о 12.00 год.
1.6. Нагородження 17 квітня 2016р. о 13.00 год.
Склад команди – 3 (три) особи, допускаються команди із 2-х осіб. Жоден учасник не може виступати індивідуально. Команди, які беруть участь у турнірі, повинні в обов’язковому порядку повідомити організаторів про запізнення на реєстрацію.

2. ЗБІРАННЯ КАПІТАНІВ.
2.1. Збори капітанів мають інформативний характер і, можливо, проводяться до початку турніру. На зборах затверджується журі для розгляду поданих протестів, вирішення спірних питань, а також підбиття результатів турніру.

3. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ.
3.1. Після прибуття у свій сектор спортсмени повинні розмістити всі свої снасті та підгодовування всередині рингу. Кожній команді надається 120 хвилин на підготовку спорядження до початку змагань.
3.2. За згодою організаторів, учасники можуть діставатися свого сектора своїм транспортом, який дозволяється залишати поруч із сектором.
3.3. У залік йдуть лише дзеркальні, лускаті, лисі коропи та амури, вагою від 1 кг.
3.4. Упіймана риба повинна зберігатися в коропових мішках (не більше одного екземпляра в кожному мішку). Мішки повинні бути максимально глибоко під водою. Усередині мішків не повинно бути поплавки або інші сторонні предмети. Жодний інший спосіб зберігання спійманої риби під час змагань не допускається. Учасники повинні бути забезпечені достатньою кількістю (не менше ніж 10 шт.) власних мішків для зберігання риби.
3.5. Риба, пред’явлена ​​на зважування зі слідами ушкоджень, отриманих внаслідок недбалого з нею поводження, до заліку не йдеться.
3.6. Якщо всі коропові мішки зайняті, необхідно звернутися до судді, щоб зважити рибу та звільнити мішки.
3.7. Кожна риба зважується окремо.
3.8. Заборонено користуватися підгодовуванням та насадками тваринного походження в живому та неживому вигляді, риб’ячою ікрою, металевими приманками, а також глиною.
3.9. Дозволено застосовувати тільки сипку підгодовування, варене зерно, бойли, пелетс. Використання сирого, ферментованого зерна СТРОГО ЗАБОРОНЕНО.
3.10. Обліплювання вантажив підгодовуванням ЗАБОРОНЕНО.
3.11. Кожен учасник повинен знати становище змагань та виконувати його правила у повному обсязі.
3.12. Довжина коропових вудилищ, вудилищ для годування (спід) та маркерних вудилищ має перевищувати 4-х метрів. Дозволено лише безінерційні котушки з фрикціоном.
3.13. Оснащення можуть бути доставлені в точку лову тільки за допомогою вудилища. Кожне вудлище може бути оснащене лише одним гачком, а насадка повинна кріпитися до нього виключно за допомогою «волосяного» монтажу. Дозволено використання шок-лідера, моно-лідера.
3.14. Допускається використання грузил вагою не менше 50 г. Дозволено лише безпечні монтажі, які дозволяють коропа (амуру) звільнитися від грузила у разі обриву основної волосіні.

3.15. Лов на поплавцеву снасть, фідер, свінгтип, квівертип, з використанням годівниць та пружин ЗАБОРОНЕНО.
3.16. Застосування задніх вантажів на волосіні дозволено. У разі, якщо потрібно визначити ліску напрямок закидання, грузило має бути знято на першу вимогу судді.
3.17. Закидання можна робити лише через голову. Бічні закидання оснастки з грузилом ЗАБОРОНЕНО.
3.18. Ліски вудилищ після закидання не повинні виходити за умовні межі зони лову, що утворюються уявними лініями сторін зони лову.
3.19. Заходити у воду можна тільки при виведенні риби, на висоту не вище за коліно.
3.20. Дозволено застосування механічних та електронних сигналізаторів клювання.
3.21. Під час лову у воді може бути лише один маркер, у тому числі світиться. Цей маркер може залишатися у воді протягом усього часу змагання та повинен бути витягнутий після закінчення.
3.22. Наявність у спортсменів спеціального матрацу для риби є обов’язковою. Його якість має забезпечувати повну безпеку риби.
3.23. Рибальські повинні обов’язково зволожувати короповий матрац і коропові мішки перед тим, як помістити на них (в них) рибу. Вся зважена риба в живому вигляді акуратно відпускається назад у водойму.
3.24. Радіокеровані пристрої та ехолоти ЗАБОРОНЕНІ.
3.25. Будь-які рибальські пристрої, які рухаються стисненим повітрям, газом або електрикою, ЗАБОРОНЕНІ.
3.26. Рухи будь-якого автотранспорту ЗАБОРОНЕНО.
3.27. ЗАБОРОНЕНО передавати комусь свою впійману рибу, або приймати від когось упійману ним рибу.
3.28. ЗАБОРОНЕНО освітлювати воду ліхтарями та прожекторами.
3.29. Використання джерел освітлення усередині намету допускається.
3.30. При виведенні риби можливе застосування ліхтаря слабкої потужності.
3.31. Після закінчення змагання спортсмени повинні прибрати у секторі все сміття.
3.32. Команда має право оснастити необмежену кількість коропових вудлищ, але можна ловити одночасно лише трьома вудилищами (використання четвертого вудлища обговорюватиметься на зборах капітанів).
3.33. Запасні вудилища не можуть розміщуватись на підставках, де знаходяться задіяні в лові вудилища, та повинні стояти вертикально.
3.34. Вудки з поплавцями-маркерами повинні бути легко визначені, помічені і теж не можуть знаходитися на підставках поруч з вудилищами, що беруть участь у лові.
3.35. Тільки самі спортсмени можуть скористатися підсаком.
3.36. Учасники не мають права приймати жодну допомогу з боку.
3.37. Спортсмени можуть використовувати простір усередині свого рингу на власний розсуд.
3.38. Всі дії, пов’язані безпосередньо з риболовлею (закидання, виведення, підгодовування, взяття риби в підсак), повинні здійснюватися рибалками всередині своїх рингів.
3.39. Усі маніпуляції снастями та загодівельними засобами проводяться тільки з берега або вимостки, яка встановлена ​​ОРГАНІЗАТОРОМ! Тільки виведення риби можливе із заходом у воду: підсмоктує і не вищу висоти коліна. Звільнення снасті (або гаданої риби, що знаходиться в зачепі) виробляється ТІЛЬКИ однією людиною, яка в даний момент маніпулює вудлищем, з можливістю заходу не вище, ніж висота коліна. За порушення цього пункту Регламенту – попередження (два попередження – дискваліфікація без повернення вступного внеску).
3.40. Закидати підгодовування можна за допомогою ручної рогатки (для підгодовування), ковша з довгою рукояттю (одноручного або дворучного) або без неї, за допомогою одно і дворучної трубки-кобри. Можна також використовувати мішки з розчинного матеріалу, нитку з розчинного матеріалу, годівницю-ракету довжиною не більше 250 мм, внутрішній діаметр якої не повинен перевищувати 50 мм, а також СПОМБ.
3.41. З 19.00 години вечора і до 09.00 години ранку підгодовування будь-яким способом, крім кобри, ЗАБОРОНЕНО.
3.42. Протягом решти часу, підгодовування з використанням дозволених інгредієнтів і способів підгодовування не обмежене.
3.43. Під час змагання судді можуть перебувати у секторі, позаду рибалок праворуч чи ліворуч, не заважаючи процесу лову, але, маючи можливість спостерігати за їх уловом. Карпові мішки повинні бути встановлені таким чином, щоб суддя міг їх бачити.
3.44. Акредитованим фотокореспондентам та відео-операторам, та іншим представникам ЗМІ дозволено заходити до сектору у супроводі судді та лише з дозволу капітана команди.
3.45. Розводити багаття в секторах ЗАБОРОНЕНО.
3.46. Гості та відвідувачі учасників турніру можуть перебувати в зоні сектору лише з дозволом головного судді змагання.
3.47. Розпивати міцні спиртні напої, голосно розмовляти, лаятись голосно матом, співати голосно пісні ЗАБОРОНЕНО.

4. СИГНАЛИ, ЩО ПОДАЮТЬСЯ В ПРОЦЕСІ ПРОВЕДЕННЯ ЗМАГАНЬ.
4.1. Спосіб подачі звукових сигналів буде оголошено на зборах капітанів.
4.2. За першим сигналом учасники можуть починати підгодовування та приступати до лову.
4.3. Другий сигнал означає, що змагання закінчено. Якщо комусь із учасників вдалося підсікти рибу до другого сигналу, йому надається ще 15 хвилин, щоб встигнути завести її в підсак.

5. Зважування.
5.1. Порядок зважування буде визначено під час зборів капітанів.
5.2. Зважування проводитися за допомогою відтарованих ваг із ціною розподілу не більше 10 гр. Вони закріплюються на тринозі, встановленій землі.
5.3. Ніхто, крім учасників, рибу яких зважують, суддів та членів журі (у разі виникнення спірних ситуацій), не має права втручатися у хід зважування ні словесно, ні будь-яким іншим чином.
5.4. Сумка для зважування, що надається організаторами, обов’язкова і служить для визначення ваги кожного екземпляра риби окремо. Вона повинна бути зволожена перед кожним зважуванням, а ваги приведені до нуля.
5.5. До приходу суддів для зважування учасники не повинні виймати коропові мішки з води. Риба виймається з мішка і на короповому матраці перекладається в сумку для зважування одним із членів команди. Після зважування риба відпускається у водоймище під контролем суддів.
5.6. Під час зважування учасник має бути поруч, щоб контролювати процес та підписати протокол зважування. Жодних протестів з приводу ваги спійманої риби після завершення зважування, повернення її у водойму та підписання протоколу не приймаються.

6. ЖЮРІ.
6.1. До функції журі входить розгляд можливих протестів та накладення передбачених правилами санкцій. Склад цього журі формується на початок змагання під час зборів капітанів.
6.2. До складу журі входять:
а) голова журі – представник водоймища;
б) головний суддя турніру;
в) 2 капітана команд учасниць, що визначаються шляхом жеребкування, або голосування.
6.3. Якщо правила було порушено командою, капітан якої представлений у журі, то останній не може брати участь у голосуванні з цього питання.
6.4. Місце, де постійно чергуватимуть судді, а також номери їх мобільних телефонів, будуть повідомлені учасникам на зборах капітанів, а також відображені у протоколах змагань.

7. ПРОТЕСТИ.
7.1. У ході змагань можливе подання до журі усних протестів, пов’язаних з порушеннями правил окремими командами. У цьому випадку при розгляді таких протестів журі приймає рішення про дискваліфікацію або попередження команди. У разі повторного попередження команда дискваліфікується. Лише журі може дискваліфікувати команду.
7.2. Усі протести (крім тих, що стосуються підсумкового розподілу місць), мають бути передані до журі не пізніше години після закінчення турніру письмово. Протести, що стосуються підсумкового розподілу місць, можуть бути подані протягом 30 хвилин після оголошення результатів.
7.3. Після процедури нагородження спортсменів жодних протестів не приймають.
7.4. Кожен письмовий протест супроводжується депозитом у розмірі 500 гривень. У разі відхилення протесту зазначена сума переказується на рахунок оргкомітету.
7.5. Журі ухвалює рішення шляхом голосування; у разі рівності голосів визначальним стає голос голови журі.

8. ПОРУШЕННЯ ТА САНКЦІЇ.
8.2. Команда, яка отримала два попередження, при третьому порушенні знімається із змагань.
8.3. Команді, знятій із змагань, внесок не повертається.

9. РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.
9.1. Розподіл місць провадиться за найбільшою кількістю спійманої риби.

10. ТРЕНУВАННЯ.
10.1. Усі тренування учасників турніру на водоймі його проведення допускаються за 10 (десять) днів до старту турніру.

11. ЦЕРЕМОНІЯ ЗАКРИТТЯ І НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ.
11.1. Церемонія закриття та нагородження команд відбувається після закінчення змагань.
11.2. Команди, які посіли у загальному заліку Перше, Друге та Третє місце нагороджуються призами.

 

ОРГКОМІТЕТ

Адміністрація водоймища Аква-Сіті заснувала приз у вигляді двох безкоштовних добових рибалок:
~ максимально близько вгадав Big Fish турніру
~ тому, хто вгадає команду переможця.
Ставки приймаються до 8-00 год. 14.04.2016р.

——————————

Команди, які сплатили участь у турнірі:
1. ЛТД
2. VIP Carp
3. DvaLEX
4. Royal Carp team
5. Карп Сервис
6. Коропчик Шон
7. Буревестник
8. Бумер
9. Energy Carp
10. Big Fish